Tosya’da Deprem Ve Otopark Yönetmelikleri Masa Yatırıldı

13 Aralık 2018 Perşembe, 14:45
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

Tosya Belediyesi yeni yapılan düzenlemenin ardından deprem ve otopark yönetmeliklerindeki değişiklikleri masa yatırmak üzere Tosya’da faaliyet gösteren müteahhitlerle bir araya geldi.

 

 

Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin başkanlığında yapılan toplantıya ilgili kurum müdürleri de katılırken, Başkan Şahin Tosya’nın 1. Derece deprem bölgesi olduğunu ve yapı alanında faaliyet gösteren işletmecilerin de oldukça hassas davranması gerektiğini belirtti.

 

 

Asma kat, dubleks daire ve özellikle de zemin etüdü konularında işletmecilerden proje noktasından başlamak kaydıyla titiz olmalarını isteyen Başkan Şahin; “Son yapılan düzenleme ve yönetmelikteki değişiklikleri incelemek üzere ekibimizden görevlendirdiğimiz arkadaşlarımız yerinde eğitim alarak bundan sonraki süreçte imar konularının daha hassas ve daha estetik bir şekilde yapılması için gayret gösterecektir” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber, Tosya Belediye Basın Danışmanı Mustafa Kürşat Bazlamatçı tarafından yazılarak kursat87_tk@hotmail.com mail adresinden sitemizin mail adresi olan kastamonumedyagrup@hotmail.com’a Per 13.12.2018, 08:15’de gönderilmiştir. Fotoğraflar da aynı kapsamdadır.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz