Tosya’da AK Parti’nin Sırtında Kambur Halini Alan İdareciler Vatandaşı Bezdirdi

18 Eylül 2017 Pazartesi, 15:35
Tosya’da AK Parti’nin Sırtında Kambur Halini Alan İdareciler Vatandaşı Bezdirdi
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

Tosya’da AK Parti’nin Sırtında Kambur Halini Alan İdareciler Vatandaşı Bezdirdi

 

 

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde iktidara gelen AK Parti kadroları yıllardır eğitimden sağlığa yüzlerce alanda başarılı icraatlara imza attı ve halen de atmaya devam etmektedir.

Başarılı çalışmalar tüm dünyada hayranlık ve kıskançlıkla takip edilirken başta, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere tek gayesi ülkeye ve millete hizmet amacıyla AK Parti çatısı altında toplanan bu kahramanlar hem içerde hemde dışarıda Türkiye’nin gelişmesini istemeyen bir çok cenahla mücadele ediyorlar.

 

 

 

Bu mücadele esnasında tek gayesi kendi çıkarları olan kişilerde maalesef AK Parti’nin adını ve gücünü kullanarak kendileri açısından bazı kazanımlar elde etmekteler. Her yerde karşımıza çıkan bu menfaatçilerin Tosya’daki temsilcilerine bir göz atmanın zamanı geldi ve geçiyor sanırım.

 

 

Türkiye’de yaşanan baş döndürücü gelişmelerden Tosya’nın da payını alabilmesi adına ilçedeki yöneticiler gerçekten insan üstü bir çalışma ortaya koyuyorlar. Çok büyük yatırımların Tosyalıların ayağına gelmesi ise bu çalışmaların başarıya ulaştığının en büyük göstergesi bence.

 

 

Tosya Devlet Hastanesi, Tosya Organize Sanayi Bölgesi, Tosya Meslek Yüksekokulu, 1. Ve 2. Etap TOKİ’ler, Hükümet Konağı Binası, Emniyet Müdürlüğü Binası, Çevre Yolu Çalışmaları, TSM, ASM ve 112 Acil, Arıtma Tesisi, Yeni Sentetik Çim Saha, Yeni Spor Salonu, Yeni Okullar, Güreş Sahası, Üç Olukları Milli Parkının Yenilenmesi, Samsun ve Çorum Kavşaklarına Devasa Üst Geçitlerin Yapılması, Tosya Belediyesi’ne Onlarca İş Makinesi ve Hizmet Aracının Alımı başta olmak üzere tarihinde görülmeyen yatırımlar geldi Tosya’ya.

İlçeye bu yatırımlar elbette kendiliğinden gelmedi. Yüzlerce hizmet sevdalısının mücadelesi ve ısrarlı takibi sonucu gelen ve halende gelmeye devam eden bu yatırımlar Tosya’yı bölgesinde adeta bir yıldız gibi parlattı. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun.

 

 

Tosya’nın Efsane Eski Kaymakamı Arslan Yurt, Tosya’nın Efsane Eski Kaymakamı Mehmet Türköz, Görev Yaptığı Yerleri İhya Eden Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, Tosya Tarihinin En Başarılı Belediye Başkanı Kazım Şahin, Vatandaşa Hizmet Eden AK Parti Tosya Eski İlçe Başkanı Naci Küçükmorkoç, Tosyalının Yeni Umudu AK Parti Tosya İlçe Başkanı Metin Ekşi başta olmak üzere ismini sayamadığımız yüzlerce memleket sevdalısı uzakları yakın ederek ellerinden gelen bütün girişimleri yaparak yukarıda sadece bir kaçını saydığımız yatırımların ilçemize kazandırılmasına omuz vermişlerdir. Tosya’ya gelen sadece kamu yatırımlarına değil binlerce insana aş ve iş imkanı sağlayan özel müteşebbis yatırımlarına da her türlü desteği vermişlerdir.

 

 

 

Bu saydığımız bir birinden başarılı çalışmalar vatandaşın nezlinde tam karşılığını bulmuştur. Yukarıda isimlerinin bazılarını saydığımız ve sayamadığımız devlet büyüklerimiz ilçemize ve ülkemize nasıl hizmet ederim düşüncesiyle gece gündüz mücadele ederken bazı uyanıklar ise kendilerine bazı kamu kurum ve kuruluşlarında makam kampa telaşına girerek büyük oranda bu emellerine kavuşmuştur. AK Partili gibi görünerek elde ettikleri bu makamlarda yaptıkları uygulamalarla vatandaşları adeta çileden çıkartmaktadırlar.

 

Devletin makamlarını vatandaşa hizmet için değil kendi egolarını tatmin etmek için kullanan bu kan emiciler, AK Parti’ye bilerek veya bilmeyerek en büyük zararı veriyor ve halende vermeye devam ediyorlar. Makamlarından aldıkları güçle hem çalışanlarına baskı uygulayan hemde vatandaşa eziyet eden bu kan emicilerin yürüyüşleri bile farklılık göstermekte diğer vatandaşlardan. Şimdi kim bu kan emiciler diye bir soru gelebilir aklınıza.Bizde bu soruya karşılık etrafınıza biraz daha dikkatli bakmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Bu kan emici ve menfaatçilerin icraatlarını bir dahaki yazımda etraflıca ele alacağım. Hep beraber bunların yaptıklarını tek tek inceleyerek neden bu kurum ve kuruluşlarda başarının gelmediğini gözler önüne sereceğiz inşallah.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz