Tosya Kaymakamlığı Tarafından Vatandaşlara Yemek İkram Edildi

Tosya Kaymakamlığı tarafından, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü anma etkinlikleri kapsamında vatandaşlara yemek ikramı yapıldı.

.

Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, Abdurrezzak Camii bahçesinde düzenlenen etkinlikte gazetecilere yaptığı açıklamada, 15 Temmuz 2016 gününün, Türk demokrasi tarihine altın harflerle yazılan bir demokrasi zaferi olduğunu söyledi.

.

Türkiye’nin huzuruna ve geleceğine kast eden tüm hainlere karşı her zaman uyanık olmak gerektiğini belirten Pişkin, şunları kaydetti :

.

“ Vatandaşlarımız, 15 Temmuz’da, ülkesine, devletine, demokrasisine, anayasal düzene ve özgürlüğüne bağlılığını, vatanın bölünmez bütünlüğünü daima muhafaza edeceğini ziyadesiyle göstermiştir. Vatan, istiklal ve istikbal tehlikeye düştüğünde birlik ve beraberliğin nasıl sağlanacağını, nasıl tek yürek olunabileceğini, tüm dünyaya gösteren değerli milletimiz tarih boyunca nice ihanetlere göğüs germiştir. Milletimiz kendisini bölmek, parçalamak, diz çöktürmek isteyenlere karşı göğsündeki iman ateşini mücadele azmi ve kararlılığıyla birleştirip her daim yekvücut olarak mücadele etmiştir. Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve veren tüm şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet diler, gazilerimizi minnet ve şükranlarımı sunarım.”

.

Kaymakam Pişkin, daha sonra, protokol üyeleriyle birlikte vatandaşlara yemek ikramında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.