Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, Yavuz Selim İlkokulu İnşaatında İncelemelerde Bulundu

30 Nisan 2019 Salı, 09:04
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------


Tosya Belediyesi Basın Danışmanı Mustafa Kürşat Bazlamatçı : Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil yeniden yapılması için programa alınan Yavuz Selim İlkokulu hafriyat alanında incelemelerde bulundu.

.

.

Geçtiğimiz dönemde eski binanın yıkılmasıyla birlikte bölgede yapılacak zemin hazırlığı çalışmalarını İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Demirci ve Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Mola ile değerlendiren Başkan Kavaklıgil, Tosya Belediyesi’nin eğitime verdiği destek doğrultusunda bölgede yapılacak çalışmalara destek vereceklerini ifade etti.

.

.

Yavuz Selim İlkokulu’nun yeniden yapılmasıyla birlikte daha modern bir eğitim kurumu olacağı ifade edilirken bölgenin de bu alanda ihtiyacının büyük ölçüde gidereceği belirtildi. Kaliteli eğitimin yanı sıra öğrencilere sunulacak fiziki şartlarında iyi olmasıyla birlikte başarının yakalanacağını ifade eden Başkan Kavaklıgil okulun yeniden yapılması için emeği geçen herkese teşekkür etti.

.

.

.

.

Bu Haber, Tosya Belediyesi Basın Danışmanı Mustafa Kürşat Bazlamatçı Tarafından  İnternet Sitelerimizde Yayınlanması İçin   kursat87_tk@hotmail.com Mail Adresi Üzerinden Sitemizin Mail Adresi Olan kastamonumedyagrup@hotmail.com’a 
30.04.2019 Sal 05:46 ’da  Gönderilmiştir.

.

.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz