Kaymakam Pişkin, Keçeli ve Çaybaşı Köylerini Ziyaret Etti

Kaymakamımız Deniz Pişkin, Keçeli ve Çaybaşı köylerinde ziyaret ve incelemelerde bulundu.

 
İhtiyaç ve sorunları yerinde görmek, köy halkıyla hasbıhal etmek amacıyla Tosya’nın köylerini gezmeye devam eden Kaymakamımız; muhtarlar ve vatandaşlarımızla bir araya gelerek sohbet etti, sorunlar, ihtiyaçlar ve çözüm önerileri üzerine karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

 
Kaymakamımız Deniz Pişkin, ziyaret ettiği köylerdeki ihtiyaç sahibi aileleri, engelli bireyleri, yaşlıları ve hastaları da evlerinde ziyaret etti. KÖYDES kapsamında Keçeli Köyü’nde devam eden yol çalışmalarını yerinde inceledi.

 

 
Camilerin tertip ve düzenini yerinde gören Kaymakamımız, Çaybaşı Köyü’ndeki Kur’an Kursunu da ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti.Yine Çaybaşı Köyünde Kıbrıs Gazisi Merhum Ali Güven’in eşi Ayşe Güven ile Kıbrıs Gazisi Arif Çiftci’yi de evlerinde ziyaret etti.

 

 

 
Kaymakamımız Deniz Pişkin’e köy gezilerinde; İlçe Emniyet Müdürümüz Kazım Ejder, İlçe Jandarma Komutanımız Üsteğmen Özgün Yapağı, Tosya Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürümüz Recep Keçeci, Özel İdare Müdürümüz Mustafa Kayacı ve Yazı İşleri Müdürümüz Hüseyin Zalim de eşlik etti.

 

 

 

 

HABER METNİ VE FOTOĞRAF KAYNAK : Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin’in Facebook sayfası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.