Kaymakam Pişkin, Dağardı, Yukarıkayı ve Aşağıkayı Köylerini Ziyaret Etti

Kaymakamımız Deniz Pişkin, ihtiyaç ve sorunları yerinde görmek, köy halkıyla hasbıhal etmek amacıyla Tosya’nın köylerini gezmeye devam ediyor.

 
Bu kapsamda Dağardı, Yukarıkayı ve Aşağıkayı köylerinde ziyaret ve incelemelerde bulunan Kaymakamımız, muhtarlar ve vatandaşlarımızla bir araya gelerek sohbet etti; sorunlar, ihtiyaçlar ve çözüm önerileri üzerine karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Kaymakamımız Deniz Pişkin ziyaret ettiği köylerdeki ihtiyaç sahibi aileleri, engellileri, yaşlıları ve hastaları da evlerinde ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinledi. Camilerin, sağlık ocaklarının ve okulların tertip ve düzenini yerinde gördü.

 
Kaymakamımız Deniz Pişkin; Aşağıkayı Köyü’nde ikamet eden şehit eşi Şehriye Yıldırım ile Kıbrıs Gazilerimiz Osman Kızılçay, Mustafa Yazıcı, Ahmet Çalışkan, Tahsin Çevik ve Mürsel Uslu’yu evlerinde ziyaret ederek bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu.

 
Aşağıkayı Köy’ünde cuma günleri kurulan sebze meyve pazarından alışveriş yapan Kaymakamımız, bu vesileyle esnaf ve vatandaşlarımızla da sohbet etti.

 
Kaymakamımıza köy gezilerinde; İlçe Emniyet Müdürümüz Kazım Ejder, İlçe Jandarma Komutanımız Üsteğmen Özgün Yapağı, Tosya Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürümüz Recep Keçeci ve Yazı İşleri Müdürümüz Hüseyin Zalim de eşlik etti.

 

HABER METNİ VE FOTOĞRAF KAYNAK : Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin’in Facebook sayfası

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*