Eski Başkan Kazım Şahin, Teşekkür Mesajı Yayınladı

02 Nisan 2019 Salı, 18:33
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

TOSYA Belediye Başkanlığı görevinde 2 dönemde 10 yıl süreyle belediye başkanlığı görevinde bulunan Kazım Şahin, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Tosya Belediye Başkanlığı görevine seçilen MHP adayı Volkan Kavaklıgil’i tebrik ederek başarı dileklerinde bulundu.

.

.

Başkan Şahin; “Tüm makamlar gelip geçicidir ve kimseye baki kalmamıştır. Önemli ve aslolan ise hizmettir. Biz de 10 yıl süreyle Tosya’ya elimizden geleni yapmaya çalıştık.

.

.

Şimdi de 5 yıl süreyle Volkan Başkanımız hizmet edecektir. Kendilerini tebrik ediyor, başarı dileklerimi sunarken, Tosya için bize düşen her göreve hazır olduğumuzun bilinmesini isterim” dedi.

.

.

Seçimlerin demokrasi içinde geçtiğini ifade eden Eski Belediye Başkanı Kazım Şahin, “2009 yılında Tosyalı vatandaşlarımızın teveccühü ile bu makama layık görüldük. Biz de elimizden geldiğince büyük hizmetlerle güzel ilçemizi ileriye taşıdık. Gece demedik, gündüz demedik siz değerli vatandaşlarımız için çabaladık. 10 yıldır bu makamda olmanın gururu ile çalıştık. Bugün geldiğimiz noktada demokrasinin güzelliklerinden biri olan seçim sonucunda görevi Milliyetçi Hareket Partisi Adayı genç kardeşimiz Volkan Kavaklıgil’e devrediyorum. İnşallah gelecek Tosyamız için çok daha güzel olacaktır” ifadelerini kullandı.

.

Eski Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin: “ŞİMDİ HELALLEŞME ZAMANI’

“Şükürler olsun ki geride bıraktığımız 10 yıl içerisinde Tosyamızın değerlerine değer katan hizmetlerimizi yerine getirmenin gururu ve mutluluğu ile görevimden ayrılıyorum. Tosyamıza hizmet etmekten her zaman büyük onur duydum. Bu sözlerim sadece belediye başkanlığına veda sözleridir. Çünkü bundan sonra da Tosya için elimden ne geliyorsa yapmaya devam edeceğim. Acılarınız hüznümüz, mutluluklarınız sevincimiz oldu. Birlikte ağladık, birlikte güldük. Görevler, makamlar ve mevkiler gelip geçicidir. Ancak geriye ailemize ve çocuklarımıza bırakacağımız en değerli hazine olan sizlere ve Tosyamıza hizmet ederek kazandığımız onur, izzet ve şeref kalır.

.

.
Ben başta, desteğini ve güvenini benden esirgemeyen kıymetli Tosya halkına, benimle birlikte yol arkadaşlığı yapan değerli meclis üyelerime ve gece gündüz demeden görevini en iyi şekilde yerine getiren değerli belediye personelimize sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.

.

.

Şimdi helalleşme zamanı. Her anını hizmete dönüştürdüğümüz 10 yıl boyunca sarf ettiğimiz emeğimiz, göz nurumuz sizlere ve Tosyamıza son zerresine kadar helal olsun. Sizlerden de hakkınızı helal etmenizi bekliyor temenni ediyorum” dedi.

Haber: Emre ÇİLOĞLU

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz