Tosya Metal Sanayi Bölgesinde Alt Yapı Çalışmalarına Başlandı

07 Kasım 2018 Çarşamba, 14:56
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

Tosya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri,  metal sanayi sitesi ana cadde üzerinde bulunan rögar ızgaraları ve üst yapı yenileme çalışmalarına başladı.

 

 

Geçtiğimiz günlerde bozulmuş ızgara ve üst yapı bölgeden kaldırılırken Başkan Kazım Şahin yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.

 

 

 

Günümüze kadar kullanılmakta olan ızgaraların özelliğini yitirdiğini belirten Başkan Kazım Şahin onlarca esnafımızın metal sanayi sitesinde ticari faaliyette bulunduğuna işaret ederek; “Eskimiş olan ızgaralar hem esnafımızın hem de sanayiye gelen vatandaşlarımızın ulaşımını engelliyordu. Yol seviyesinden de daha aşağıda olan eski ızgaralar kesilerek alındı. Çalışmalar tamamlandığı zaman bölgede yağmur suları da olumsuzluk vermeyecek” dedi.

 

Geçtiğimiz aylarda da bölgenin farklı noktalarında parke yol yapım çalışmaları yürüttüklerini dile getiren Başkan Kazım Şahin, şartlar el verdiği müddetçe bölgeye yatırımların devam edeceğini dile getirdi.

 

 

 

 

 

Bu haber, Tosya Belediye Basın Danışmanı Mustafa Kürşat Bazlamatçı tarafından yazılarak kursat87_tk@hotmail.com mail adresinden sitemizin mail adresi olan kastamonumedyagrup@hotmail.com’a gönderilmiştir. Fotoğraflar da aynı kapsamdadır.

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz