Tosya Kaymakamlığı Tarafından Düzenlenen Seminerler Yoğun İlgi Gördü

06 Kasım 2018 Salı, 14:57
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

Kastamonu’nun Tosya ilçesinde, “ Bedenin Dili ” ve “ Engelsiz Hayat” konulu seminerler düzenlendi.

 

Tosya Müftülüğü Konferans Salonunda, Tosya Kaymakamlığı tarafından organize edilen, seminerlere Erdoğan Ağırdemir ile Kamu Görevlileri Etik Kurulu Başkanı Köksal Toptan’ın eşi Saime Toptan konuşmacı olarak katıldı.

 

Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, burada yaptığı konuşmada, Tosya’da kültürel anlamda zenginlik oluşturmak için seminerler düzenlediklerini söyledi.

 

Seminere gösterilen ilgiden memnun olduğunu belirten Pişkin, şunları kaydetti :

 

“ Tosya’mızda uzun vadede bu tür çalışmalar yapacağız. Bütün bunlar bir zenginliğin bir başka zenginliğe vesile olmasının sonucudur. Biz Tosya’da sadece kütüphaneler açmakla kalmayıp, Tosya’yı bu tür kültürel ve sanatsal etkinliklerin merkezi haline getirme noktasında da sağlam temeller atıyoruz. Kaymakamlığımız tarafından organize edilen “Bedenin Dili” ve “Engelsiz Hayat” konulu seminerlerimize gösterilen ilgi ve alaka ne kadar doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum.”

 

Seminerin sonunda plaket töreni düzenlendi.

 

Seminerlere, Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin, Tosya Müftüsü Eyüp Demir, Tosya İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Demirci, protokol üyeleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

 

 

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz