Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil Çalışmaları Denetledi

Tosya Belediyesi kent merkezini yeniden imar ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri uzun zamandan beri 100. Yıl Caddesi Kuruçay kenarında bulunan deforme olmuş yaya kaldırımını yenileyerek yeniden hizmete sunacak.

.

.

Özellikle şehrin giriş ve çıkışları ile ana caddelerinin oldukça muntazam olması gerektiğini vurgulayan Başkan Volkan Kavaklıgil, bu doğrultuda çalışmalarını şekillendirdiklerini belirtti.

.

.

Başkan Kavaklıgil yapılan hizmetlerin ileriye dönük olduğunu vurgulayarak; “Bizim temel amacımız bu şehri daha yaşanabilir hale getirmek ve bunun için çaba sarf ediyoruz. Ana gayemiz günübirlik, göstermelik çözümler üretmek değil özellikle Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün bu ülkeyi emanet ettiği gençliğe daha yaşanabilir bir kent sunmaktır. Çalışmalarımızı da özellikle engelli vatandaşlarımızın rahatça ulaşım sağlaması yönünde şekillendiriyoruz” dedi.

.

.

.


.

Bu Haber, Tosya Belediyesi Basın Danışmanı Mustafa Kürşat Bazlamatçı Tarafından İnternet Sitelerimizde Yayınlanması İçin
at87_tk@hotmail.com Mail Adresi Üzerinden Sitemizin Mail Adresi Olan kastamonumedyagrup@hotmail.com’a 21.05.2019 Sal 11:05 ’da Gönderilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.