Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin Çalışmaları Denetledi

19 Şubat 2019 Salı, 18:57
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin Bahçelievler Mahallesinde bulunan ve eskiden adliye lojmanı olarak kullanılan yerin yıkım çalışmalarını yerinde inceledi.

 

 

Proje ihalesi tamamlandıktan sonra hızlıca yapım ihalesi yapılan ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri, Toplum Sağlığı Merkezi ve Aile Sağlığı merkezinin tek çatı altında birleştirileceği yatırım için ilk kazma vuruldu. Eski adliye lojmanının yıkımı tamamlanırken Başkan Kazım Şahin teknik ekibiyle birlikte proje üzerinde fikir alış verişi yaptı.

 

Başkan Kazım Şahin çalışmaların planlanan süre içinde bitirileceğini ifade ederek; “ İlçemizin sağlık alanında daha ileriye gitmesi için elimizden geleni yapıyoruz ve verilen hizmetlerin de verimli olması için sürekli olarak proje üretiyoruz. İnşallah yıkımı tamamlanan adliye lojmanının yerine de önümüzdeki günlerde yeni hizmet binamızın temelini atacak ve vatandaşlarımızın daha kolay hizmet almasını sağlayacağız” dedi.

 

 

 

Bu haber, Tosya Belediye Basın Danışmanı Mustafa Kürşat Bazlamatçı tarafından yazılarak kursat87_tk@hotmail.com mail adresinden sitemizin mail adresi olan kastamonumedyagrup@hotmail.com’a 19.02.2019 Sal 11:02’de gönderilmiştir.

Fotoğraflar da aynı kapsamdadır.

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz