TODEF’in Efsane Başkanı Ali Tekin, Belediye Başkanlığına Aday mı Oluyor

15 Kasım 2018 Perşembe, 17:31
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

Refik Yurt : Yerel seçimler yaklaştıkça, her il ve ilçede olduğu gibi Tosya’da da Belediye Başkan aday adayları ortaya çıkmaya başladı. Hemen hemen her partiden bir çok değerli isim, şehre hizmet etmek için gönül verdiği bir partiden aday olabilmek için çalışmalar yapıyor.

 

İstanbul’da faaliyet gösteren ve kısa adı TODEF olan Tosya Dernekler Federasyonu’nun İstanbul’daki başarılı çalışmalarından tanıdığımız Genel Başkanı Ali Tekin’in de bir siyasi partiden Tosya Belediye Başkanlığı için adı geçmektedir.

 

İstanbul’da faaliyet gösteren 45 Tosya ve köy derneklerini bir araya getiren, Tosyalılar arasındaki birlik ve beraberliğin öncü mimarlığını yapan, İstanbul’da yapmış olduğu başarılı faaliyetlerden adından sıkça söz ettiren Ali Tekin’in de son günlerde Tosya’da görüşmeler yaptığını biliyoruz.

 

Tosya’nın ileri gelenlerini ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunan Ali Tekin’in, siyasetin ısındığı şu günlerde Tosya Belediye Başkanlığına aday olup olmadığı merak konusu oldu.

 

Tosya Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Ali Tekin’in bu konularla ilgili önümüzdeki günlerde açıklama yapması bekleniyor.

 

 

 

 

3 Yorum

 1. Engin Akyüz

  15 Kasım 2018 at 18:42

  İstanbul’daki dernek faaliyetlerinde göstermiş olduğu üstün fedakarlık ve başarısını Tosya belediye başkan adaylığı sürecinde de göstereceğine inanıyorum.tosya için hangi siyasi partiden olursa olsun aday olmalıdır.tosya için bir şans olduğu kanaatindeyim.

 2. Erol

  15 Kasım 2018 at 18:49

  Ali başkanıma başarilar dilerim Tosyamıza güzel hizmetler yapacağına inanıyoruzzz

 3. Cem gül

  15 Kasım 2018 at 21:36

  Ali baskan vizyon olarak tosyaya en uygun baskan adayidir bence

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz