Kaymakam Deniz Pişkin, Tosya İlkokulunda Denetlemelerde Bulundu

12 Kasım 2018 Pazartesi, 17:42
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, Tosya İlkokulunda denetlemelerde bulundu.

 

Tosya İlkokulu Müdürü İsmail Sabuncu’dan okul ve öğrenciler hakkında brifing alan Kaymakam Deniz Pişkin, daha sonra sınıfları tek tek ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti.

 

Kaymakam Deniz Pişkin, denetlemelerle  ilgili gazetecilere yaptığı açıklamada, Tosya’da eğitim-öğretim seviyesini daha yukarılara çıkartmak için yoğun bir şekilde çalıştıklarını söyledi.

 

Çocukları geleceğe  tam donanımlı olarak hazırlamanın, onlara bırakılabilecek en büyük miras olduğunu belirten Kaymakam Deniz Pişkin, şunları kaydetti :

 

“Gelişen ve günden güne kalkınarak dünyanın en güçlü ülkeleri arasına girmek için sağlam adımlar atan Türkiye’mizin her alanda başarıyı yakalayabilmesi ve bu başarıların kalıcı olabilmesi ancak ve ancak iyi yetişmiş insan gücü ile sağlanabilir. Bizde bu bilinçle, ilçemizde eğitim-öğretim kalitesini yükseltmek için bir çok projeyi başarıyla hayata geçirdik. Öğrenci merkezli yaptığımız çalışmaların meyvelerini almak, onların yansımalarını hayat dolu çocuklarımızın gözlerinde görmek bizlere ayrı bir mutluluğa ve daha çok çalışmaya sevk ediyor. Bugün yine rutin haline getirdiğimiz ziyaretlerimizden birini daha gerçekleştirdik. Çocuklarımızla aynı sıraları paylaştık. Onların yeni şeyler öğrenme esnasında yaşadıkları heyecanlara ortak olduk. Kitaplar hediye ettik. Çocuklarımızın başarısı, geleceği planlamamızda bizlere rehber oluyor. ”

 

Kaymakam Deniz Pişkin, eğitim-öğretim kurumlarında ki denetimlerinin aralıksız devam edeceğini sözlerine ekledi.

 

Denetimlerde, Tosya İlçe Milli Eğitim Müdürü Sıtkı Murat Demirci de yer aldı.

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz