Kaymakam Deniz Pişkin, Başkan Şahin’in Öğretmenler Gününü Kutladı

23 Kasım 2018 Cuma, 17:30
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin’e, eğitim-öğretime verdiği destekler nedeniyle teşekkür plaketi takdim etti.

 

Belediye Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette konuşan Kaymakam Deniz Pişkin, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle ilçede çeşitli etkinliklerin düzenlendiğini söyledi.

 

Belediye Başkanı Kazım Şahin’in de emekli bir öğretmen olduğunu hatırlatan Kaymakam Pişkin, şunları kaydetti:

 

“ Öğretmenler günü, görevi başında ki öğretmenlerle birlikte emekli öğretmenler için de özel bir gündür. Bizde bu özel günde emekli öğretmen  Başkanımızı  ziyaret ederek gününü kutladık. Hem de eğitim-öğretim hizmetlerine vermiş olduğu büyük katkılardan ve desteklerden dolayı teşekkür ifadesi olarak bir plaket takdim ettik. Ben bir kez daha bütün öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlar, sağlık ve esenlikler dilerim.”

 

 

Başkan Kazım Şahin ise yaptığı konuşmada, öğretmenliğin biten bir meslek dalı olmadığını belirterek,” Ölünceye kadar öğretmenlik devam ediyor. Kaymakam beye bu nazik jesti için çok teşekkür ediyorum. Öğretmenlerimize hep birlikte gereken değeri vermeliyiz.  Bu vesileyle tüm öğretmenlerimizin, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.” diye konuştu.

 

 

Tosya İlçe Milli Eğitim Müdürü Sıtkı Murat Demirci de burada yaptığı konuşmada, “ Gerek Kaymakamımız gerek Başkanımız eğitim- öğretimin her zaman içindeler. Kaymakam beyde bir öğretmen eşi olarak, Başkanımızda bir  emekli öğretmen olarak her zaman yanımızdalar. Kendilerine sonsuz şükranlarımı sunarken, meslektaşlarımın,  24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.” İfadelerini kullandı.

 

Konuşmaların ardından, Kaymakam Deniz Pişkin, Başkan Kazım Şahin’e teşekkür plaketi ve çiçek takdim etti.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz