CHP Tosya İlçe Başkanı İsmail Okuducu’nun Oğlu Siyasete Temelden Başladı

13 Aralık 2018 Perşembe, 18:51
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

Gazeteci Yazar Refik Yurt : İstanbul’a çeşitli nedenler yüzünden göç eden Tosyalılar, yıllar içerisinde o yörenin sevilen ve sayılan simaları haline geldi.

 

Eğitimden ticarete hemen hemen her alanda başarılarını ispat eden Tosyalılar, gönüllerinde yatan partilerin çeşitli kademelerinden siyasete atılarak ülkesine hizmet etti ve etmeye de devam ediyor.

 

Memleket sevdasıyla yanan hemşehrilerimizden biri olan  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tosya İlçe Başkanı İsmail Okuducu’nun oğlu Bulut Can Okuducu ise İstanbul’un  Ümraniye ilçesi Atakent Mahallesinden muhtar adayı oldu.

 

Çevresi tarafından sıcak kanlı ve cana yakın bir kişiliğe sahip olarak bilinen Okuducu, yaptığı açıklamada, Kocaeli Universitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu olduğunu söyledi.

 

Küçük yaşlardan buyana toplumu ilgilendiren olaylara ilgi duyduğunu belirten Okuducu, “ Ailemiz başta olmak üzere,  çevremizi, ülkemizi ve geleceğimizi ilgilendiren her konu hakkında duyarlılık gösteren bir gelenekten geliyorum. Sorumluluk sahibi ve dayanışma duygularına sahip biri olarak yaşadığımız yere değer katabilmek adına, yıllardır  ekmeğini yediğimiz suyunu içtiğimiz Atakent Mahallesinden muhtar adayı oldum. Değerli seçmenlerimiz beni bu göreve layık görürse hiç kimseyi ayırt etmeden, mahallem, ilçem, şehrim ve ülkem için elimden gelenin en iyisini yapmaya gayret sarf edeceğim.” diye konuştu.

 

Bulut Can OKUDUCU Kimdir?

-1982 Karabük doğumludur. Memleketi Kastamonu’nun Tosya ilçesidir.

-1997 yılında Atakent Genç Osman İlköğretim okulunu takdir belgesiyle bitirmiştir.

-İlkokul çağında geldiği Atakent mahallesinde 27 yıldır ikamet etmektedir.

-Kocaeli Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunudur.

-Evli ve iki çocuk babasıdır.

-2008 yılında kurduğu Kadıköy Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. ile sigorta acenteliği faaliyetine devam etmektedir. Aynı zamanda Öktem Bağcılık’ta İstanbul Bölge Müdürü olarak görev yapmaktadır.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz