Başkan Kazım Şahin Karşıyaka Mahallesi Sakinlerini Dinledi

20 Kasım 2018 Salı, 19:34
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

 

Haber Metni Tosya Belediye Basın Bürosu Mustafa Kürşat Bazlamatçı : Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin Karşıyaka Mahallesinde mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

 

 

 

Kanalizasyon hatları, yol durumu, sokak hayvanları, içme suyu ve çevre temizliği hizmetleri gibi bir çok konu masaya yatırılırken Karşıyaka Mahallesinde önümüzdeki süreçte de kanalizasyon çalışmasının yapılacağı müjdesi verildi.

 

 

 

Gerçekleşen toplantıya ilgili birim müdürleri de katılırken Başkan Kazım Şahin sokak hayvanları bakım ve rehabilitasyon merkezi konusunda oldukça fazla yol aldıklarını ifade ederek, direk Karşıyaka mahallesini ilgilendiren vahşi depolamanın yapıldığı çöp sorununun da artık biteceğini dile getirdi.

 

 

 

Başkan Kazım Şahin evsel atıkların artık Kastamonu Mahalli İdareler birliği bünyesinde kurulan katı atık geri dönüşüm istasyonuna gönderildiğini ve burada yeni kurulan sistemle birlikte de elektrik enerjisi elde edildiğini belirtti.

 

 

Mahalle sakinlerinin taleplerini dinledikten sonra Başkan Şahin bölgedeki yolları incelemek üzere ara sokakları gezdi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber, Tosya Belediye Basın Danışmanı Mustafa Kürşat Bazlamatçı tarafından yazılarak kursat87_tk@hotmail.com mail adresinden sitemizin mail adresi olan kastamonumedyagrup@hotmail.com’aSal 20.11.2018, 13:01’de gönderilmiştir. Fotoğraflar da aynı kapsamdadır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz