Ali Tekin, TODEF’i Türkiye’de Öne Çıkan Sivil Toplum Örgütleri Seviyesine Taşıdı

20 Kasım 2018 Salı, 10:43
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

 

Araştırmacı Gazeteci Yazar Refik Yurt : İstanbul’da faaliyet gösteren 45 Tosya ve köy derneklerini bir araya getiren Tosya Dernekler Federasyonu TODEF’in Genel Başkanı Ali Tekin, özverili çalışmaları sayesinde İstanbul’da yaşayan Tosyalıların birleştirici gücü olmaya devam ediyor.

 

Bir araya gelindiğinde insanlara nasıl hizmet edilebileceğinin en güzel örneklerinden biri olarak göze çarpan TODEF, mücadeleci, dürüst ve çalışkan lideri sayesinde Türkiye’ye örnek oluyor.

 

Düşündüklerinin hepsini söylemeyen, söylediklerini düşünüp söyleyen, söyleyecek sözü olmadığında ise susmasını bilen ve gereksiz yere sözü uzatmayan özelliği sayesinde insanların kalplerinde çok yer kaplayan bir kişiliğe sahip olan TODEF Genel Başkanı Ali Tekin, Tosyalıların hayatına değer katmaya devam ediyor.

 

TODEF’de, ben değil, biz merkezli olarak gönüllülük esasına göre yaptığı başarılı çalışmalar sayesinde her kesimin saygı gösterdiği Genel Başkan Ali Tekin, Tosyalılara hizmet etmeyi şeref madalyası olarak görüyor.

 

Adının her geçtiği yere binlerce insanı peşinden sürükleyen TODEF Genel Başkanı Ali Tekin, bir işe kollarını sıvamadan önce yaptığı planlı ve programlı çalışmalarıyla da ön plana çıkıyor.

 

Genel Başkan Ali Tekin, STK’ların en önemli görevleri arasında yer alan toplulukların seslerini daha geniş kitlelere duyurabilmesi görevini layıkıyla yerine getirerek, TODEF ‘i Türkiye’de öne çıkan sivil toplum örgütleri seviyesine taşıdı.

Örnek çalışmalarıyla ilçesine ve ülkesine katkı vermek için mücadele eden Tosya Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Ali Tekin’e ve çalışma arkadaşlarına başarılar diliyorum.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz